PROJEMİZ HAKKINDA


MARKİZ IHLAMURKENT PROJEMİZ HAKKINDA;


Marşandiz yapı ve teknik olarak inşaat alanındaki tecrübemizi şimdi Türkiye’nin gururu Eskişehir’e taşımak için Ihlamurkent’i seçtik. Tertemiz havası, şehre yakınlığı, altyapısı, okullara ve üniversitelere  olan yakınlığı, düzenli yapılaşması kendimizi bu semte ait hissettirdi. Kalite, sağlamlık, yenilikçilik vizyonumuz ile Markiz Ihlamurkent projemizi siz değerli Eskişehirlilerin beğenisine sunuyoruz. 


Markiz Ihlamurkent projemiz, toplam 5 etaptan ve 600 daireden oluşmaktadır. Öncelikle 1. Etap 70 daire satışa sunulmuş ve kısa sürede tükenmiştir. Haziran 2014'de 1. Etap dairelerimiz konut sahiplerine teslim edilmiş ve yaşam başlamıştır. 2.Etap için ise tüm dairelerimiz sahiplerine teslim edilmiştir. 3. ve 4. etap için satışlarımız ise Kasım 2014 itibariyle başlamıştır. Markiz Ihlamurkent konutlarında konut sahiplerinin beklentilerine önem veren firmamız kazan-kazan mantığı ile her zaman yatırımcımızı düşünerek hareket etmektedir. 


Projemizde herbiri alanında dünya markaları olan yapı malzemelerini kullandık, her bir daireye  elektriği, suyu ve ısıtması hazır kapalı otopark, her blokta kat bahçeleri,hobi odaları ve çocuk oyun parkları ile Eskişehir'in ilkleri olmaya aday. Ayrıca açık yüzme havuzu 2.etap sakinlerinin yaz keyfi ve ayrıcalığı olacaktır. Güvenlik ve kalitenin birarada olduğu müthiş mimarisi, eşsiz peyzaji projemizi cok farklı kılıyor. 


Huzurlu yuvaların ve kazançlı yatırımların adresi Markiz Ihlamurkent sizleri bekliyor.


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ